قوانین و مقررات

مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد عضویت و شرکت در مسابقه را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و شرکت در مسابقه کنند. عضویت در ایران کامپت و یا شرکت در مسابقه به منزله مطالعه و قبول شرایط شرکت در مسابقه و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.


ماده 1- افراد برای عضویت در ایران کامپت و شرکت در مسابقه در حالت عادی به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، کدملی، تلفن ثابت، تلفن همراه، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی و نوع کاربری (برگزارکننده/شرکت کننده) عضو ایران کامپت می شوند.


تبصره 1: نوع کاربری شامل شرکت کننده و برگزارکننده می باشد که نوع کاربری برگزارکننده ملزم به تعیین نوع پنل مورد نظر و بارگذاری مدرک متناسب با پنل می باشد و در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام ، حداکثر 24 ساعت پس از ثبت اطلاعات، مدیر سامانه اقدام به بررسی مدرک بارگذاری شده می نماید و در صورت تایید مدیر سامانه پنل برگزارکننده فعال شده و به برگزار کننده پست الکترونیکی ای حاوی تایید مدرک و فعال شدن حساب کاربری ارسال می شود.


برگزارکننده پس از مشاهده پیش فاکتور شارژ پنل، امکان پرداخت مبلغ تعیین شده را دارد و پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت، ضمن دریافت پست الکترونیکی موفقیت آمیز بودن شارژ پنل، امکان استفاده از سایر امکانات پنل از جمله تعریف مسابقه را دارا می باشد.


تبصره 2- هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در ایران کامپت می باشد.

تبصره 3- صرف عضویت در ایران کامپت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.


تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.


تبصره 4- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.


تبصره 5- عضویت در ایران کامپت رایگان است.

تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در ایران کامپت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و ایران کامپت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.


ماده 2- کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از ایران کامپت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و ایران کامپت مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.


ماده 3- کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق شرکت در مسابقه از طریق ایران کامپت را دارد.
ماده 4- فرآیند شرکت در مسابقه توسط شرکت کننده به این شرح است:
الف- بازدید از مسابقات و خدمات ارائه شده در ایران کامپت
ب- در صورت تمایل به شرکت در مسابقه 2 حالت وجود دارد:
1- شرکت در مسابقه رایگان: ثبت اطلاعات کاربر جهت شرکت در مسابقه مورد نظر

2- شرکت در مسابقه با پرداخت هزینه: مشاهده پیش فاکتور شرکت در مسابقه مورد نظر و در صورت تمایل کاربر هدایت به درگاه پرداخت آنلاین و در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت ثبت اطلاعات کاربر جهت شرکت در مسابقه به عنوان شرکت کننده


ج- نمایش فاکتور شرکت در مسابقه و همچنین ارسال ایمیل موفقیت آمیز بودن شرکت در مسابقه

تبصره 1- شرکت کننده امکان تقاضای در خواست داوری را دارست و در صورت ثبت تقاضای داوری، ایمیلی حاوی درخواست متقاضی داوری به برگزارکننده ارسال می شود و برگزارکننده مسابقه مورد نظر امکان تایید/عدم تایید درخواست وی را داراست سپس ایمیل حاوی نظر برگزارکننده به متقاضی داوری ارسال خواهد شد. در صورت تایید پس از اتمام مسابقه داور، امکان ثبت نظر در مورد پروژه های مسابقه مورد نظر طبق شاخص های تعیین شده توسط برگزار کننده را داراست.

تبصره 2- شرکت کننده حق درخواست داوری برای مسابقه ای که در آن شرکت کرده است را ندارد.

تبصره 3-چنانچه برگزارکنندگان مسابقات به هر نحوی از ارائه شرایط ذکر شده در متن مسابقه خودداری کنند، ایران کامپت مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده برگزارکننده مسابقات است.

تبصره 4- ایران کامپت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط مسابقات تعریف شده توسط برگزارکنندگان ندارد.

تبصره 5- در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای شرکت در مسابقه به اتمام رسد و شرکت کننده در طول این مدت به ایران کامپت جهت آپلود پروژه مراجعه ننماید، ایران کامپت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه شرکت کننده نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره 6- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

ماده 5- فرآیند تعریف مسابقه توسط برگزار کننده به این شرح است:

الف- برگزار کننده پس از وارد شدن به پنل خود، وارد بخش مدیریت مسابقات می شود.

ب- پس از انتخاب ثبت مسابقه، اطلاعات مربوط به مسابقه را وارد می نماید.

ماده 6- ایران کامپت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
الف- مشخصات مسابقه.
ب- هویت برگزارکننده مسابقه.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای شرکت در مسابقه بر عهده شرکت کننده و تعریف مسابقه بر عهده برگزارکننده است.
د- مدت زمان اعتبار برگزاری مسابقه
و- فایل های راهنمای شرکت در مسابقه (در صورت وجود)
ه- جوایز مسابقه

ماده 7- ایران کامپت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 8- به منظور تعمیرات دوره‌ای ایران کامپت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

ماده 9- ایران کامپت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.