درباره ما

ایران کامپت، یک شبکه مجازی از نخبگان حوزه‌های علمی، هنری، فناوری و مهارتی است. آنها به منظور حل مسائل، ارائه آثار برگزیده و فاخر و تولید نرم‌افزارهای کاربردی با هم به رقابت می‌پردازند. برگزیدگان این رقابت‌ها در کنار برخورداری از مزایایی چون کسب جوایز و نشان‌ها به مشارکت در اجرای پروژه‌ها، استخدام در ارگان‌ها و بنگاه‌های معتبردعوت می‌شوند. ایران کامپت، فرصتی را برای بنگاه‌های اقتصادی و ارگان‌ها فراهم می‌سازد تا از توانایی‌های جمعی و فردی خبرگان و صاحبان اندیشه و هنر بهره‌مند شوند.


جامعه مخاطبان
ایران کامپت مفتخر به ارائه خدمات در سه گروه اصلی است. گروه اول عبارتند از متولیان برگزاری مسابقات و جشنواره ها، گروه دوم را متخصصین و افرادی ماهر یا جویای کسب تجربه تشکیل داده و در نهایت گروه سوم صاحبین مشاغل و کسب و کارها هستند که به دنبال نیروی انسانی خبره و دارای صلاحیت انجام پروژه‌های مشخص می‌باشند.


کسب و کار ایران کامپت
ایران کامپت به دنبال تکمیل زنجیره مفقوده بین مشکلات و راه حل‌ها است. هزینه‌های استفاده از ایران کامپت عمدتا توسط صاحبان سوال‌ها و برگزارکنندگان مسابقات تامین می‌شود و در برخی مواقع بخشی از هزینه‌ها توسط شرکت کنندگان پرداخت می‌گردد.


داستان ما
ایده اولیه ایران کامپت، در سال 1393 در شرکت توسعه فناوری کوشا افزار قرن در تهران شکل گرفت و سپس توسط متخصصان این شرکت طراحی و پیاده‌سازی شده است.