نفرات برتر

هیچکدام از شرکت کنندگان موفق به کسب جایگاه نفرات برتر در این مسابقه نشده اند.
لوگو برگزارکننده

فراخوان مسابقه طراحی مدل سه بعدی و انیمیشن برای درج در airapp سازمان در حرفه های مشخص و عناوین

قوانین

هر فرد تنها ازطریق یک نام کاربری امکان شرکت در مسابقه را دارد، ارسال اثر از چندین نام کاربری توسط یک نفر مجاز نیست.

حفظ شئونات اسلامی و عرف جامعه در آثار ارسالی الزامی است در غیر اینصورت اثر در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

تعداد پروژه ارسالی:

حداکثر می توانید تعداد یک فایل از نوع فیلم به مدت زمان 1 دقیقه برای این مسابقه ارسال کنید.


واژگان خاص مسابقه

عنوان مسابقه: طراحی مدل سه بعدی و انیمیشن برای درج در airapp سازمان در حرفه های مشخص و عناوین پروژه مشخص 

میزبان مسابقه: IranCompet

برگزار کننده مسابقه: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 


 

آثار

آثار عبارتست از محتوای الکترونیکی که در قالب تعیین شده در این مسابقه توسط شما در بخش "آپلود پروژه" در این سامانه بارگذاری می شود. آثار باید قبل از زمان پایان مسابقه از طریق این سامانه ارسال شوند.


برنده

نحوه تعیین برنده مسابقه

این مسابقه بر پایه مهارت و هنر تولید محتوای الکترونیکی بنا شده است. برندگان براساس تجمیع ارزیابی انجام شده توسط

1 - داوران تخصصی این مسابقه و در نهایت امتیاز دهی به آثار دریافتی طی فرم ارزیابی که مشتمل بر شاخص های ارزیابی اختصاصی این مسابقه و

2 - آراء ثبت شده توسط عموم مردم

 مشخص می شوند.

 شاخص های ارزیابی مسابقه که برای امتیازدهی بکار گرفته شده اند از طریق این وب سایت نمایش داده می‌شوند.

روش انتخاب آثار با امتیاز یکسان

درصورت اخذ امتیاز برابر دو یا چند اثر، اثری که زودتر ارسال شده باشد در اولویت است.


تقلب

شرکت کنندگانی که با بیش از یک نام کاربری در مسابقه شرکت کنند تقلب کرده‌اند و یا در صورت تشخیص هرگونه تقلب ، شرکت کننده از این مسابقه و سایر مسابقات محروم شده و مجوزهای دسترسی ایشان در IranCompet مسدود خواهند شد.


دریافت جوایز

بعد از تعیین شایستگی شرکت کنندگان در مسابقه و مشخص شدن برندگان مسابقه، نسبت به اعطای جایزه به ایشان در قالب واریز وجه به حساب بانکی بصورت مستقیم یا تحویل چک بانکی به ایشان و یا از طریق اعطای جوایز غیرنقدی درنظر گرفته شده که در بخش جوایز به آن ها اشاره شده است نسبت به اعطای جایزه بصورت حضوری به ایشان اقدام خواهد شد.

حداکثر تا 30 روز پس از اعلام نتایج نهایی مسابقه، جوایز اعطا می شوند. جوایز برندگان مشمول مالیات و هر نوع پرداخت الزامی قانونی هستند.


ضمانت ها و تعهد های شرکت کنندگان مسابقه

با ثبت نام در مسابقه موافقت خود را با (1) اطلاعات ثبت نامی شما کامل، دقیق و درست است و (2) ثبت نام شما ممکن است رد شود یا خاتمه یابد اگر در هر مرحله از ثبت نام تا پایان مسابقه مشخص شود که هر یک از اطلاعات ثبت شده نادرست، ناقص و یا غیر دقیق است؛ اعلام کرده‌اید. همچنین شما به تنهایی مسئول حفاظت و استفاده از مجوز دسترسی خود به IranCompet هستید. تمام ثبت نام های انجام شده در این مسابقه تنها داخل کشور ایران فرض شده‌اند.

شرکت کنندگان مسابقه مطیع قوانین جمهوری اسلامی ایران فرض شده‌اند. درصورت وجود ممنوعیت ها و محدودیت های قانونی، مجوز شرکت کننده در مسابقه فاقد اعتبار خواهد شد. شما ملزم به کنترل قوانین و مقررات مربوط به خود قبل از شرکت در مسابقه هستید تا از قانونی بودن شرکت کردن خود در مسابقه اطمینان حاصل کنید.

شما مسئول و پاسخگوی هرنوع مالیات و گزارش های مربوط به جوایزی هستید که ممکن است در مسابقه دریافت نمایید.

هر شرکت کننده بطور مجزا مسئول و پاسخگوی هر نوع تجهیزات و امکانات از قبیل کامپیوتر، ارتباط اینترنتی جهت دسترسی به وب سایت IranCompet، تهیه اثر و ارسال آن، تلفن، داده، سخت افزار‌ها و هر نوع هزینه خدمات دیگر برای انجام این پروژه از قبیل هر هزینه‌ای برای شرکت در این مسابقه است.

با ارسال اثر، شما ضمانت می‌کنید که تمام اطلاعات وارد شده در وب سایت کامل، درست و دقیق و منطبق با اطلاعات درست شما است و شما از حقوق کامل برای ارسال اثر در این سامانه برخوردار هستید. همچنین گواهی می‌کنید که آثار ارسال شده:

  • نتیجه کار اصل شما و متعلق به شما بوده، یا دارای مجوز لازم برای این اقدام هستید که در چنین حالتی دارای اعتبار کامل و مناسب از سوی شخص سوم هستید و شریک/شرکای سوم در بخش ارسال آثار توسط شما بخوبی و مشخص معرفی شده‌اند؛
  • شامل اطلاعات محرمانه یا محرمانگی تجاری نمی شوند، همچنین حاوی تمام یا بخشی از یک سند ثبت شده یا درحال ثبت نیست؛
  • به هیچ وجه حقوق یک سند ثبت شده اختراع یا امتیاز یا ایده، حقوق استناد صنعتی، قوانین کپی رایت، علائم تجاری، حقوق خصوصی، برملاشدن و یا هرنوع مالکیت فکری یا دیگر حقوق را از هر شخصی نقض و دچار خدشه نمی‌کند؛
  • دارای کدهایی که منجربه صدمه زدن، دارای ویروس، بمب زمانی، روبات‌های آسیب رسان، کرم‌ها، تروجان‌ها یا دیگر برنامه های آسیب رسان یا هر نوع محتوا یا اطلاعات زیان بار نیست؛
  • به حریم هیچ قانون، حکم و مقررات مرتبطی تجاوز نمی‌کند؛
  • هیچ نوع گزارش و داده و اطلاعاتی را به هیچ جایی و فردی منتقل نمی‌کند؛
  • قبلا منتشر نشده‌اند و هیچگونه جایزه یا تقدیری به آن‌ها تعلق نگرفته است.

هر گونه تخلف از این گواهی‌ها موجب ابطال ثبت نام شما و غیر معتبر بودن آثار ارسالی می‌شود.


محدودیتهای مسئولیت

با شرکت در این مسابقه هر یک از شرکت کننده‌ها توافق می‌کند که برگزار کننده مسابقه، IranCompet، یا همکاران، شرکت‌های تابعه، آژانس‌های تبلیغی یا توسعه دهندگان مرتبط به آن و هر یک از آژانس‌ها، نمایندگان، دفاتر، مدیران، سهامداران و کارمندان آنها را از صدمات، تلفات، خسارات، ادعاها و اقدامات و هرگونه مسئولیتی از هر نوع که حاصل از مشارکت شما در رقابت باشد حفظ کنند. میزبان مسابقه مسئول هیچگونه مشکلات ارتباطی مانند ایرادات فنی مربوط با رایانه، تلفن، کابل و شبکه یا سرور خارج از دسترس، ایرادات فنی مربوطه، یا سایر ایرادات سخت افزاری، نرم‌افزاری یا ویروسی، یا ثبت نام‌های ناقص، همراه با تاخیر یا نادرست نیست.

میزبان مسابقه این حق را دارد اگر هر ویروس یا ایراد رایانه‌ای یا مشکلات فنی دیگری رخ دهد که خارج از کنترل میزبان مسابقه باشد و باعث اختلال در مدیریت، امنیت یا اجرای مناسب رقابت شود، رقابت را لغو کند، تغییر دهد یا به تعلیق درآورد و برندگان را از میان ثبت‌نام‌هایی که تحت تاثیر اختلال قرار نگرفته‌اند در صورت وجود، با اختیار خود انتخاب کند.

هیچ یک از میزبان مسابقه یا برگزار کننده مسابقه مسئول ورودی‌های همراه با تاخیر، گم‌شده، دزدیده شده، آسیب دیده، درهم‌ریخته، ناقص، نادرست یا با تدوین نامناسب، یا سایر خطاها، جا افتادگی‌ها، وقفه‌ها، پاک‌شدن‌ها، نقص‌های ارتباطی یا تاخیر در عملیات یا ارسال اطلاعات نیستند چه ناشی از روش فنی یا سایر ایرادات یا عملکرد نادرست سخت افزار، نرم‌افزار، ابزارهای ارتباطی، خطوط انتقالی رایانه‌ای، یا خرابی، دزدی، نابودی، دسترسی بدون مجوز داده یا تغییر مدارک ثبت شده، فقدان و سایر موارد باشد. نه میزبان مسابقه و نه برگزار کننده مسابقه مسئول ارتباطات الکترونیکی یا ایمیل‌های دریافت نشده ناشی از هرگونه فیلتر کردن فعال و غیرفعال، یا فضای ناکافی حساب ایمیل برای دریافت پیغام‌های ایمیل نیستند. میزبان مسابقه هرگونه مسئولیت در مقابل آسیب سامانه رایانه‌ای ناشی از شرکت در رقابت یا دسترسی یا دانلود اطلاعات در رابطه با رقابت را از خود سلب می‌کند.


حقوق محفوظ

میزبان مسابقه حق تغییر تاریخ شروع و پایان مسابقه و تغییر زمان هر بخش از مسابقه را برای خود محفوظ می‌داند. هر تغییر از طریق وب سایت مسابقه اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین میزبان حق دارد نسبت به حذف و اضافه کردن داده ها و اطلاعات در وب سایت جهت اطلاع رسانی اقدام کند.

نه میزبان مسابقه و نه برگزارکننده مسابقه مسئول عدم دریافت تغییرات انجام شده در اطلاعات توسط شرکت کنندگان در مسابقه نیستند.


 متفرقه

عدم اعتبار یا اجرایی بودن هریک از موارد پیشبینی شده در این قوانین رقابت نباید تاثیری در اعتبار یا اجرایی بودن سایر موارد داشته باشد. در صورتی که مشخص شود هریک از موارد پیشبینی شده غیرمعتبر، غیر قابل اجرا یا غیر قانونی است، این قوانین رقابت باید همچنان مطابق موارد خود اعمال اثر داده شده و تولید شوند گویی که آن مورد نا معتبر یا غیراجرایی در اینجا آورده نشده است.


 قانون

شما موافق هستید که موارد فوق و ارتباط بین شما و میزبان باید تحت قوانین و مقررات حاکم در کشور باشد.