نفرات برتر

هیچکدام از شرکت کنندگان موفق به کسب جایگاه نفرات برتر در این مسابقه نشده اند.
لوگو برگزارکننده

پویا نمایی خدمات مشاوره هدایت آموزشی - شغلی

 

شرح

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تمامی علاقه مندان ، مربیان ، کارآموزان ، آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای و همکاران ستادی و استانی برای شرکت در مسابقه پویا نمایی خدمات مشاوره هدایت آموزشی - شغلی دعوت به عمل می آورد . 

علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه آثار خود را تا تاریخ 96/6/30 با رعایت شرایط ذیل ارسال نمایند .  

لوکیشن :
موضوع : مشاوره و هدایت آموزشی
1 – دفتر کار شامل : میز ،کامپیوتر، فایل ، پرچم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، کتابخانه ، قفسه قرار گرفتن جوایز، نقشه/ تصاویری از آمار جمعیتی و صنایع/ تصویری از مجسمه مغز
2 – کارشناس مشاوره : مرد با کت و شلوار و قد بلند ، موها نسبتاً بلند و دور گوش خالی ، سن بین 35 تا 45 سال وخانم(باحجاب کامل)

متقاضی آموزش3 - 

1 – با مشخصات پسر ، سن بین 15 تا 20 سال
  2 – با مشخصات دختر ، سن بین 15 تا 20 سال
3 – با مشخصات پسر ، سن بین 20 تا 25 سال
سناریو :
امیرعلی متقاضی در فکر انتخاب دوره آموزش مهارت آموزی با توجه به توانائی و علایق خود است که به دفتر کار مشاوره هدایت آموزشی ، شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور - مرکز آموزشی می رسد . ( پیاده یا با دوچرخه یا خودرو لوکس)
آقای مشاوره مهارت چیه؟ چی باید یاد گرفت؟ اصلاً برای من آموزش مهارت آموزی خوب چی دارید ؟ من (متقاضی) می خواهم مهارت فنی داشته باشم . دوستم بعد از صحبت کردن با کارشناس مشاوره مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل در استان اصفهان توانست بعد از 6 ماه آموزش و دو ماه دوره تکمیلی برای خود ، درآمد خوبی را کسب نمود و دوباره می خواد بره پیش اون کارشناسه تا ببینه چطور میشه بیشتر کار یاد بگیره .
متقاضی : من به درد چه کاری می خورم ؟
کارشناس مشاوره : شما می توانید با تکمیل کردن فرم ثبت نام ، مشخصات خود و درخواست انجام مشاوره را برای انتخاب درست آموزش با علاقه و رغبت اعلام نمائید و با اینکار انتخاب درستی برای حضور در کارگاه آموزشی مهارت آموزی داشته باشید .
ابتدا من بطور خلاصه نحوه کار مشاوره را برای شما شرح می دهم :
کارشناس مشاوره هدایت آموزشی در مرکز ، با شناخت کافی از مشاغل شهر و استان محل فعالیت خود از نظر اینکه کدام مشاغل پردرآمد ، سخت و آسان هستند در مستندات خود دارای آگاهی می باشد .
کارشناس مشاوره هدایت آموزشی و شغلی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارای ابزارهای مناسب برای ارائه خدمات مطلوب مشاوره ای هدایت آموزشی است .


از ابزارهایی که یک مشاور در اختیار دارد :
1 – ابزار اول ، شناخت و آشنایی کافی از مشاغل شهر و استان خود از نظر میزان درآمد ، سختی کار و آسانی و بطور کلی بومی و عمومی می باشد .
2 - ابزار دیگر ، کارشناس مشاوره هدایت آموزشی اطلاعات کامل از رشته و حرفه های قابل اجرا در کارگاههای مراکز خود و مراکز جوار و بطور کلی مراکز استان خود می باشد .
3 – ابزار آخر ، ابزار شناخت از استانداردهای آموزشی دوره های آموزش مهارت آموزی است .
4- معرفی پورتال – سامانه مشاوره الکترونیکی
کارشناس مشاوره مرکز با انجام مصاحبه و تست های هوشمند رغبت سنجی و نتایج حاصل شده از آنها ، استعداد و توانائی نسبی متقاضی شرکت در دوره های آموزشی مهارت آموزی را معین و به کمک ابزارهای در اختیار خود یعنی شناخت کافی از مشاغل ، حرفه های قابل اجرا و استاندارهای آموزشی ، متقاضی را برای انتخاب درست دوره آموزشی راهنمائی می کند .
کارشناس مشاوره تا پایان و حتی تا جستجو برای فرصت شغلی ، متقاضی را همراهی و رهگیری می کند . در حین آموزش با برگزاری جلسات مصاحبه گروهی و در صورت نیاز فردی ، راهنمائی فراگیران (کارآموز) مرکز را ادامه و پیگیری مشکلات یادگیری و شناخت کافی از ارتباط دوره آموزشی با مشاغل مرتبط و نسبتاً مرتبط شهر و استان را به ایشان یادآوری و راهنمائی می کند .
در پایان دوره مهارت آموزی به کمک کارشناس مشاوره مرکز به فن مهارت رزومه نویسی خود به کارفرما و بنگاه اقتصادی و بطور کلی آماده شدن به عرضه کار و بازار و چگونه ارتباط برقرار کردن با بازار و قوانین کار و در صورت نیاز به تکمیل مهارت آشنا می شود .
کارشناس مشاوره وظیفه دارد تمامی مهارت آمومختگان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای را رهگیری ، اشتغال و نتایج را به مسئولین برنامه ریزی آموزش گزارش نماید و در پایان هر سال گزارش تحلیلی از روند و فرآیندهای فعالیت خود به رئیس مرکز تهیه و تنظیم نماید .
متقاضی : به به عجب!!. چه خوب ، می تونم به دوستانم بگم بیان پیشتون که برای انتخاب دوره آموزشی درست عمل کنن.
کارشناس مشاوره : با کمال میل در خدمتیم.
متقاضی : خداحافظ.
کارشناس مشاوره : خدانگهدار.

 

شرایط و نحوه ارسال آثار: 

ارسال اثر با فرمت های رایج فایلهای ویدیوئی (ترجیحاً MP4)

حداکثر حجم فایل 30MB

حداکثر زمان فیلم انیمیشن 2 دقیقه

برای ارسال فایل در سامانه irancompet.com ثبت نام کرده و در مسابقه مربوطه اثر خود را آپلود کنید

 

معیارهای ارزیابی :

خلاقیت ، تکنیک و نوآوری 

سادگی بیان 

اثر گذاری

رنگ آمیزی و نور پردازی

 زیبائی شناختی

 

اطلاعات لازم برای ثبت نام در مسابقه :

 

نام و نام خانوادگی صاحب اثر : 

تاریخ ارسال اثر : 

استان : 

شهرستان : 

(عنوان اثر ( یا توضیح مختصری از اثر : 

 

جوایز مسابقه : 

به سه اثر برگزیده تقدیرنامه و جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت . 

نفر اول : کسب حداقل امتیاز 90 از 100 جایزه نقدی 25،000،000 ریال 

نفر دوم : کسب حداقل امتیاز 80 از 100 جایزه نقدی 15،000،000 ریال

نفر سوم : کسب حداقل امتیاز 70 از 100 جایزه نقدی 10،000،000 ریال

 

نکات مورد توجه : 

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مجاز است آثار ارسال شده را ( بطور کامل و یا بخشی از اثر) در امور نمایشگاهی ، انتشاراتی ، اطلاع رسانی و تبلیغاتی ، پایگاههای اینترنتی و شبکه های اجتماعی استفاده نماید .


 راهنمای ثبت نام

ابتدا با انتخاب دکمه "ثبت نام" در سایت عضو شده و سپس با کلیک روی دکمه "ورود" وارد سامانه شوید. پس از ورود، با انتخاب گزینه "شرکت در مسابقه" و سپس انتخاب مسابقه مورد نظر به صفحه مربوط به آن مسابقه هدایت می شود. در این صفحه روی دکمه "شرکت در مسابقه" کلیک نمایید. حال با انتخاب دکمه "بازگشت"، در ستون سمت راست، منوی میزکار نمایان می شود. از این منو، گزینه "آپلود پروژه" را انتخاب کنید. در این بخش نسب به تکمیل اطلاعات پروژه و ثبت آن اقدام کنید.

زمانبندی مسابقه

زمان شروع مسابقه: 1396/05/11
زمان اتمام مسابقه: 1396/07/02
زمان اعلام نتایج : 1396/07/30

زمان گذشته 100%