لوگو برگزارکننده

محور5: نرم‌افزارهای آموزشی و کمک آموزشی مبتنی بر رایانه‌های شخصی

 

شرح

این مسابقه از سری مسابقات اولین جشنواره محتوای الکترونیکی با طعم مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بوده و با هدف مشارکت بخش خصوصی و فعالان حوزه نرم‌افزارهای آموزشی و کمک آموزشی مبتنی بر رایانه با کاربری ارائه خدمات آموزشی مانند محتوای آموزشی و ... ایجاد شده‌ است. از تمامی متخصصینفناوری اطلاعات دعوت می‌شود تا با ارئه محصولات خود در این مسابقه شرکت نمایند. برای این منظور ابتدا یک فیلم معرفی نرم‌افزار به مدت حداکثر 15 دقیقه را در این سامانه ارسال نمایید. همچنین مستندات مربوط به نرم‌افزار را در قالب فایل PDF تهیه و در این سامانه بارگزاری کنید. برای بررسی دقیق‌تر با حضور داوران، از طرف دبیرخانه جشنواره با شما تماس گرفته خواهد شد تا بصورت حضوری نسبت به مراجعه به دبیرخانه و ارائه نرم افزار اقدام نمایید.

افزون بر آن از مراکز، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی فعال در حوزه نرم‌افزار دعوت می‌شود تا در این مسابقه در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی و غنی سازی محتوای آموزشی شرکت نمایند.

 


 راهنمای ثبت نام

ابتدا با انتخاب دکمه "ثبت نام" در سایت عضو شده و سپس با کلیک روی دکمه "ورود" وارد سامانه شوید. پس از ورود، با انتخاب گزینه "شرکت در مسابقه" و سپس انتخاب مسابقه مورد نظر به صفحه مربوط به آن مسابقه هدایت می شود. در این صفحه روی دکمه "شرکت در مسابقه" کلیک نمایید. حال با انتخاب دکمه "بازگشت"، در ستون سمت راست، منوی میزکار نمایان می شود. از این منو، گزینه "آپلود پروژه" را انتخاب کنید. در این بخش نسب به تکمیل اطلاعات پروژه و ثبت آن اقدام کنید.


 

حوزه های این مسابقه به شرح زیر هستند:

حوزه صنعت: از جمله حوزه‌های این مسابقه بخش صنعت است که عبارتست از صنایع خودرو، الکترونیک، ­برق، تاسیسات، جوشکاری و بازرسی جوش، حمل و نقل زمینی، دریایی، ریلی و هوایی، سرامیک، صنعت چاپ، صنایع چوب، صنایع کاغذ، صنایع دریایی، صنایع رنگ، صنایع لاستیک، پتروشیمی و پلیمر، نفت و گاز، صنایع فلزی، صنایع نساجی، صنایع چرم و پوست و خز، ساختمان، معماری، کنترل و ابزار دقیق، متالورژی، فناوری ارتباطات، مدیریت صنایع، معدن، مکانیک و صنایع بسته بندی.

حوزه خدمات: حوزه خدمات از دیگر حوزه‌های مسابقه است که شامل موضوع های اداری، مالی، بازرگانی، بهداشت و ایمنی، خدمات آموزشی، صنایع پوشاک، فناوری اطلاعات، گردشگری، مراقبت و زیبایی و هتلداری می‌باشد.

حوزه کشاورزی: کشاورزی حوزه‌ی دیگر مسابقه است با موضوع‌های امور باغی، امور زراعی، امور شیلات و آبزی پروری، امور دام و ماکیان، صنایع غذایی، خدمات تغذیه‌ای، ماشین آلات کشاورزی، فناوری محیط زیست و منابع طبیعی (جنگل، مرتع، آبخیز و بیابان).

حوزه فرهنگ و هنر: حوزه‌ی چهارم مسابقه عبارتست فرهنگ و هنر از قبیل فناوری نرم و فرهنگی، صنایع دستی (بافت)، صنایع دستی(چوب، فلز، سفال، چاپ، سنگ، شیشه و چرم)، صنایع دستی(دوخت های سنتی)، صنایع دستی(طلا و جواهرسازی)، هنرهای تجسمی، هنرهای تزیینی، هنرهای نمایشی، فرش و صنعت ورزش.

زمانبندی مسابقه

زمان شروع مسابقه: 1395/06/02
زمان اتمام مسابقه: 1395/11/15
زمان اعلام نتایج : 1395/12/04

زمان گذشته 100%