نفرات برتر

هیچکدام از شرکت کنندگان موفق به کسب جایگاه نفرات برتر در این مسابقه نشده اند.
لوگو برگزارکننده

محور3: انیمیشن‌های آموزش‌های مهارتی

 

شرح

این مسابقه از سری مسابقات اولین جشنواره محتوای الکترونیکی با طعم مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بوده و با هدف مشارکت بخش خصوصی و فعالان حوزه انیمیشن آموزشی در تولید محتوای آموزشی ایجاد شده‌ است. از تمامی علاقمندان حوزه انیمیشن‌‌های آموزشی دعوت می‌شود تا با ارسال آثار آموزشی خود در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر در این مسابقه شرکت و بر غنای محتوای آموزش‌های مهارتی کشور بیافزایند.

افزون بر آن از مراکز، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی فعال در حوزه آموزش‌های مهارتی دعوت می‌شود تا در این مسابقه در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی و غنی سازی محتوای آموزشی شرکت نمایند.

 در این مسابقه ارسال آثار در هر یک از انواع رایج انیمیشن مورد اشاره در زیر آزاد است.

 • پویانمایی محض
 • روتوسکوپی
 • استاپ‌موشن
 • زنده‌نگاری خمیری
 • کات-اوت
 • زنده‌نگاری سیلوئت
 • موشن گرافیک
 • زنده‌نگاری عروسکی

 


 

مشخصات فنی انیمیشن

 1. کیفیت فیلم 720p (1280*720 پیکسل)
 2. حداکثر حجم فایل 350MB است
 3. حداقل نرخ انتقال اطلاعات فیلم 2Mbps می باشد
 4. فرمت فایل ها می تواند mp4 یا  swf  باشد

 راهنمای ثبت نام

ابتدا با انتخاب دکمه "ثبت نام" در سایت عضو شده و سپس با کلیک روی دکمه "ورود" وارد سامانه شوید. پس از ورود، با انتخاب گزینه "شرکت در مسابقه" و سپس انتخاب مسابقه مورد نظر به صفحه مربوط به آن مسابقه هدایت می شود. در این صفحه روی دکمه "شرکت در مسابقه" کلیک نمایید. حال با انتخاب دکمه "بازگشت"، در ستون سمت راست، منوی میزکار نمایان می شود. از این منو، گزینه "آپلود پروژه" را انتخاب کنید. در این بخش نسب به تکمیل اطلاعات پروژه و ثبت آن اقدام کنید.


 

حوزه های این مسابقه به شرح زیر هستند:

حوزه صنعت: از جمله حوزه‌های این مسابقه بخش صنعت است که عبارتست از صنایع خودرو، الکترونیک، ­برق، تاسیسات، جوشکاری و بازرسی جوش، حمل و نقل زمینی، دریایی، ریلی و هوایی، سرامیک، صنعت چاپ، صنایع چوب، صنایع کاغذ، صنایع دریایی، صنایع رنگ، صنایع لاستیک، پتروشیمی و پلیمر، نفت و گاز، صنایع فلزی، صنایع نساجی، صنایع چرم و پوست و خز، ساختمان، معماری، کنترل و ابزار دقیق، متالورژی، فناوری ارتباطات، مدیریت صنایع، معدن، مکانیک و صنایع بسته بندی.

حوزه خدمات: حوزه خدمات از دیگر حوزه‌های مسابقه است که شامل موضوع های اداری، مالی، بازرگانی، بهداشت و ایمنی، خدمات آموزشی، صنایع پوشاک، فناوری اطلاعات، گردشگری، مراقبت و زیبایی و هتلداری می‌باشد.

حوزه کشاورزی: کشاورزی حوزه‌ی دیگر مسابقه است با موضوع‌های امور باغی، امور زراعی، امور شیلات و آبزی پروری، امور دام و ماکیان، صنایع غذایی، خدمات تغذیه‌ای، ماشین آلات کشاورزی، فناوری محیط زیست و منابع طبیعی (جنگل، مرتع، آبخیز و بیابان).

حوزه فرهنگ و هنر: حوزه‌ی چهارم مسابقه عبارتست فرهنگ و هنر از قبیل فناوری نرم و فرهنگی، صنایع دستی (بافت)، صنایع دستی(چوب، فلز، سفال، چاپ، سنگ، شیشه و چرم)، صنایع دستی(دوخت های سنتی)، صنایع دستی(طلا و جواهرسازی)، هنرهای تجسمی، هنرهای تزیینی، هنرهای نمایشی، فرش و صنعت ورزش.

تبصره: دستورالعمل فیلم های ارسالی در بخش دانلود فایل های مسابقه قابل دانلود می باشد.

زمانبندی مسابقه

زمان شروع مسابقه: 1395/06/02
زمان اتمام مسابقه: 1395/11/15
زمان اعلام نتایج : 1395/12/03

زمان گذشته 100%